BK-MDP-30-R
Eaton Electronics
504-BK-MDP-30-R
BK-MDP-30-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses FUSE CERAMIC 30A 500VAC 250VDC 3AB
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
MDP
Ceramic Fuses
30 A
Time Delay / Slow Blow
3AB (6.35 mm x 31.75 mm)
250 VAC, 500 VAC
250 VDC
1 kA, 2 kA, 3 kA
Holder / Clip
Clip
- 55 C
+ 125 C
Bulk
2.3 mOhms
Styl korpusu: Cylindrical Leaded
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 6.35 mm
Długość: 31.75 mm
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Fuses
Rodzaj: High Voltage
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ELX MDP Fuses
Eaton Electronics ELX MDP Fuses are high-voltage ceramic tube time-delay fuses. ELX MDP Fuses feature 500VAC/250VDC rated voltage and 0.25A to 30A current. The devices come in 6.3mm x 32mm (0.25" x 1.25") compact 3AB footprint package and are ideal for high-energy, high-power applications. The series offers very high interrupting ratings of up to 3kA to help protect against dangerous high available fault currents.