BK/MDL-10-R
Eaton Electronics
504-BK/MDL-10-R
BK/MDL-10-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses SMALL DIM. FUSE
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 688
Stany magazynowe:
688 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
MDL
Glass Fuses
10 A
Time Delay / Slow Blow
3AG (6.3 mm x 32 mm)
32 VAC
1 kA
Holder / Clip
Clip
Bulk
10 mOhms
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 6.35 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 31.75 mm
Rodzaj produktu: Electronic Time Delay Ferrule Fuse
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Fuses
Nazwy umowne nr części: BK-MDL-10-R
Jednostka masy: 2,268 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
MDL Time-Delay Glass Tube Fuses
Eaton Electronics MDL Time-Delay Glass Tube Fuses feature nickel-plated brass endcap construction and are UL Listed to standard 248-14. Rated currents for the MDL series are 3A to 30A depending on the module. Sized at 1.4" x 1 1/4" (6.4 x 31.7mm), the MDL Series Time-Delay Glass Tube Fuses are available are RoHS compliant and are available with axial leads.