BK/GMA-600-R
Eaton Electronics
504-BK/GMA-600-R
BK/GMA-600-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses 600mA 250V FA SMALL DIM. FUSE
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4
Stany magazynowe:
4 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
GMA
Glass Fuses
600 mA
Fast Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
35 A
Holder / Clip
Clip
Bulk
256 mOhms
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5.2 mm
Długość: 20 mm
Rodzaj produktu: North American Ferrule Fuse
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Fuses
Nazwy umowne nr części: BK-GMA-600-R
Jednostka masy: 750 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Fuses & Fuse Holders
Battery Management Systems
GMA Fast-Acting Glass Tube Fuses
Eaton Electronics GMA Fast-Acting Glass Tube Fuses are 5mm x 20mm fuses with a low breaking capacity. With nickel-plated brass endcap construction, they are designed to UL/CSA 248-14 and many other certifications. Eaton Electronics GMA Series Fast-Acting Glass Tube Fuses offer a rated current of 63mA to 10A, are RoHS compliant, and are available with axial leads.