BK/ABC-15DD-R
Eaton Electronics
504-BK/ABC-15DD-R
BK/ABC-15DD-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses 15A 250V COLOR BAND Double Dark green
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
ABC
Ceramic Fuses
15 A
Fast Blow
6.4 mm x 31.7 mm
250 VAC
125 VDC
10 kA
Holder / Clip
Clip
Bulk
5.53 mOhms
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 6.35 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 32.82 mm
Rodzaj produktu: Fast-Acting, Ceramic Tube
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Fuses
Nazwy umowne nr części: BK-ABC-15DD-R
Jednostka masy: 2,268 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Fuses & Fuse Holders
ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses
Eaton Electronics ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses feature nickel-plated brass endcap construction and are 1/4" x 1 1/4" (6.4 x 31.7mm) physical size. The ABC Series Fuses are available with axial leads and are all RoHS compliant. The ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses are UL Listed and meet standard 248-14, in addition to several other certifications.