BK/ABC-13-R
Eaton Electronics
504-BK-ABC-13-R
BK/ABC-13-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses ABC 13A BUSS FA BK
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 103
Stany magazynowe:
103 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
ABC
Ceramic Fuses
13 A
Fast Blow
3AG (6.3 mm x 32 mm)
250 VAC
125 VDC
750 A
Holder / Clip
Clip
Bulk
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 6.35 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 31.75 mm
Rodzaj produktu: Fast Acting Ceramic Tube Fuse
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Fuses
Nazwy umowne nr części: BK-ABC-13-R
Jednostka masy: 2,420 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Fuses & Fuse Holders
ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses
Eaton Electronics ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses feature nickel-plated brass endcap construction and are 1/4" x 1 1/4" (6.4 x 31.7mm) physical size. The ABC Series Fuses are available with axial leads and are all RoHS compliant. The ABC Series Fast-Acting Ceramic Tube Fuses are UL Listed and meet standard 248-14, in addition to several other certifications.