ECS-MPI4040R2-3R3-R
ECS
520-MPI4040R2-3R3-R
ECS-MPI4040R2-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 1.9A -55C +125C AEC-Q200
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 424
Stany magazynowe:
424 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 424 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ECS
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
3.3 uH
20 %
2.6 A
76 mOhms
5.4 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
4.45 mm
4.06 mm
1.5 mm
AEC-Q200
ECS-MPI4040
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: ECS
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 4500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Jednostka masy: 282,570 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ECS-MPI4040 Miniature Automotive Power Inductor
ECS ECS-MPI4040 Miniature Automotive Power Inductor is a high-current, high-frequency inductor that handle high transient inrush current spikes and have a rugged construction. This inductor is AEC-Q200 qualified and operate at a temperature range of -55°C to +125°C. The magnetically shielded components support a frequency range of 20kHz to 10MHz, an inductance range from 0.09µH to 22µH, and a current range from 1.1A to 32A. The ECS-MPI4040 inductor is halogen-free, lead-free, RoHS compliant, and feature PPAP support.