ECS-MPI2520R1-3R3-R
ECS
520-MPI2520R1-3R3-R
ECS-MPI2520R1-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH +/-20% 1.8A -40C +105C
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 705
Stany magazynowe:
705 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 705 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ECS
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
3.3 uH
20 %
1.8 A
126 mOhms
2.4 A
- 40 C
+ 105 C
Standard
2.5 mm
2 mm
1.2 mm
ECS-MPI2520
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: ECS
Kod typu – cale: 1008
Kod typu – mm: 2520
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Jednostka masy: 123,170 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ECS-MPI2520 Miniature Power Inductors
ECS ECS-MPI2520 high current, low profile, miniature power inductors offer a 2.5mm x 2.0mm footprint and are ideal for industrial, infotainment, and consumer electronics where size is critical. ECS-MPI2520 inductors provide height options of 1.0mm maximum (R0 option) or 1.2mm maximum (R1 option). ECS ECS-MPI2520 series has an inductance range from 0.47µH to 10µH with a current range of 1.2A to 4.8A.