TL1220R2BBBRRESET
E-Switch
612-1220R2BBBRRESET
TL1220R2BBBRRESET
Produc.:
Opis:
Tactile Switches 8mm dia Illuminatd Tct Swtch
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
E-Switch
Kategoria produktów: Przełączniki tact
RoHS:
Illuminated
Red
LED
Through Hole
Straight
4.4 mm
Round
OFF - (ON)
1.8 N
50 mA
12 VDC
No
SPST
Snap In
Black
TL1220
500000 Cycle
IP00
Marka: E-Switch
Rozmiar przycisku: 8 mm
Pokrycie styku: Silver
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Funkcje: Reset Graphic
Maksymalna temperatura robocza: + 70 C
Minimalna temperatura robocza: - 20 C
Rodzaj produktu: Tactile Switches
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Switches
Skok: 0.2 mm