INT024BTFT
Displaytech
758-SINT024BTFT
INT024BTFT
Produc.:
Opis:
TFT Displays & Accessories 2.4" TFT 320X240 RGB Integrted Driver Br
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Displaytech
Kategoria produktów: Akcesoria i wyświetlacze TFT
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
20 mA
TFT LCD Displays
Transmissive
2.4 in
320 x 240
MCU
Without Touch Panel
36.72 mm x 48.96 mm
60 mm x 61.5 mm
9.6 V