LSSAM12-V-T/R
Diptronics
113-LSSAM12VTR
LSSAM12-V-T/R
Produc.:
Opis:
Slide Switches Large-sized Type 1P2T
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 260
Stany magazynowe:
260 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 600)
24 600 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Diptronics
Kategoria produktów: Przełączniki ślizgowe
RoHS:
Non-Illuminated
SPDT
100 mA
12 VDC
Through Hole
Slide
Through Hole
LSSAM
Reel
Cut Tape
Marka: Diptronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Maksymalna temperatura robocza: + 60 C
Minimalna temperatura robocza: - 10 C
Rodzaj produktu: Slide Switches
Wielkość opakowania producenta: 600
Podkategoria: Switches
Skok: 2 mm
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
ECCN:
EAR99
LSS Slide Switches
Diptronics LSS Slide Switches are available with single pole, double throw (SPDT), or double pole, double throw (DPDT) contact forms. The switches feature 0.1A, 12VDC contact rating, and 60mΩ maximum contact resistance. The series offers through-hole or SMT models. Diptronics LSS Slide Switches are ideal for remote controls, consumer electronics, and instrumentation applications.