DMR-10-T-V-T/R
Diptronics
113-DMR10TVTR
DMR-10-T-V-T/R
Produc.:
Opis:
DIP Switches / SIP Switches 10 Position, SPST SMD DIP Switch
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 900   Wielokrotności: 900
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 900)
9 900 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Diptronics
Kategoria produktów: Przełączniki DIP / przełączniki SIP
RoHS:
Reel
Cut Tape
Non-Illuminated
10 Position
DIP
2.54 mm
SPST
SMD/SMT
25 mA
24 VDC