20GENG3E-R
Delta Electronics
108-20GENG3E-R
20GENG3E-R
Produc.:
Opis:
AC Power Entry Modules IEC Connector Filter, Snap-In, 115/250VAC, 20A, N/A-Lug, Bleeder Resistor
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
33 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 192   Wielokrotności: 96
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Delta Electronics
Kategoria produktów: Moduły wejścia zasilania AC
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
20 A
115 VAC, 250 VAC