10KEEG3SA-R
Delta Electronics
108-10KEEG3SA-R
10KEEG3SA-R
Produc.:
Opis:
Power Line Filters High Performance IEC Connector Filter, 115/250VAC, with Bleeder Resistor
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 262
Stany magazynowe:
262 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
33 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 262 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
270 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Delta Electronics
Kategoria produktów: Filtry linii zasilającej
RoHS:
EMI Filter
115 VAC/250 VAC
10 A
Panel Mount
Quick Connect
400 uA
KE
50 Hz, 60 Hz
Marka: Delta Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TH
Indukcyjność: 400 uH