P160-272JS
Delevan
807-P160-272JS
P160-272JS
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Surface Mount, Power Micro i Chip Inductor, 2.7 uH , +/- 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 50   Wielokrotności: 50
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 50)
2 500 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Delevan
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS: N
Unshielded
2.7 uH
5 %
1.01 A
120 mOhms
- 55 C
+ 125 C
Standard
3.94 mm
3.18 mm
2.54 mm