103R-223JS
Delevan
807-103R-223JS
103R-223JS
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 22uH 5% 6.4ohm Chip SMT RF Ind
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 50   Wielokrotności: 50
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 50)
500 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Delevan
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Unshielded
22 uH
5 %
125 mA
6.4 Ohms
25
25 MHz
Standard
2.54 mm
2.54 mm
1.91 mm