100R-821H
Delevan
807-100R-821H
100R-821H
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD .82uH 3% .65ohm SMT RF Inductor
Średni czas produkcji:
Minimum: 50   Wielokrotności: 50
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
Delevan
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Unshielded
820 nH
3 %
155 mA
650 mOhms
35
160 MHz
Standard
2.54 mm
2.54 mm
1.65 mm
100R
Bulk
Aplikacja: RF
Marka: Delevan
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Odstępy między przewodami: 2.41 mm