HTEK20160H-R47MSR
Cyntec
108-HTEK20160HR47MSR
HTEK20160H-R47MSR
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND SMD 0.47UH 2.0mm*1.6mm*0.8 mm