DRA4D250E6
Crydom
558-DRA4D250E6
DRA4D250E6
Produc.:
Opis:
Contactors - Solid State DIN MNT H-BRG 250VDC 6A 24VDC CONT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 10
Stany magazynowe:
10 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
50 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sensata
Kategoria produktów: Styczniki – półprzewodnikowe
RoHS:
DIN Rail Mount
6 A
1 VDC to 250 VDC
15 VDC to 32 VDC
20.5 mA to 22 mA