XD16AWT-P2-0000-00000BKF7
Cree LED
941-XD16AWTP2000BKF7
XD16AWT-P2-0000-00000BKF7
Produc.:
Opis:
White LEDs XLamp XD16 Light Emitting Diode
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
25 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Cree LED
Kategoria produktów: Białe LED
RoHS:
White LEDs
SMD/SMT
0606 (1616 metric)
White
120 deg
2 A
2.73 V
1.6 mm
1.6 mm