SMCJ60A-HF
Comchip Technology
750-SMCJ60A-HF
SMCJ60A-HF
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 60V 1500W SMC UNI-DIR
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Comchip Technology
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
60 V
SMD/SMT
96.8 V
73.7 V
SMC (DO-214AB)
15.5 A
1.5 kW