SMCJ36A-HF
Comchip Technology
750-SMCJ36A-HF
SMCJ36A-HF
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 36V 1500W SMC UNI-DIR
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Comchip Technology
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
36 V
SMD/SMT
58.1 V
44.2 V
SMC (DO-214AB)
25.8 A
1.5 kW