SMAJ28CA-HF
Comchip Technology
750-SMAJ28CA-HF
SMAJ28CA-HF
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 28V 400W SMA BI-DIR
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Comchip Technology
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
28 V
SMD/SMT
45.4 V
34.4 V
SMA (DO-214AC)
400 W