P4KE12A-G
Comchip Technology
750-P4KE12A-G
P4KE12A-G
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, VRWM=12V
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Comchip Technology
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
REACH - SVHC:
Unidirectional
1 Channel
10.2 V
Axial
16.7 V
11.4 V
DO-41 (DO-204AL)
23.95 A
400 W
- 55 C
+ 150 C
P4KE12
Ammo Pack
Marka: Comchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Pd – strata mocy: 1 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V