ACPDQ03C3V3U-HF
Comchip Technology
750-ACPDQ03C3V3U-HF
ACPDQ03C3V3U-HF
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE ESD 3.3VWM 8VC 0402C-03/SOT-883
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 080
Stany magazynowe:
1 080 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Comchip Technology
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
2 Channel
3.3 V
SMD/SMT
11 V
3.45 V
SOT-883-3
5 A
55 W
10 pF
20 kV
20 kV
- 55 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Comchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Produkt: ESD Suppressors
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 980 mV