XAL6030-331MEC
Coilcraft
994-XAL6030-331MEC
XAL6030-331MEC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 330nH Shld 20% 25A 2.53mOhms AECQ2
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 960
Stany magazynowe:
3 960
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
4 400
Oczekiwane: 15.05.2026
Średni czas produkcji:
40
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Choke
6.36 mm x 3.1 mm x 6.56 mm
Shielded
330 nH
20 %
25 A
2.53 mOhms
30 A
- 40 C
+ 125 C
89 MHz
Standard
6.56 mm
6.36 mm
3.1 mm
Composite
AEC-Q200
XAL6030
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Coilcraft
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: ID
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 400
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 1 MHz