SER2010-681MLD
Coilcraft
994-SER2010-681MLD
SER2010-681MLD
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 680nH Shld 20% 45A 1mOhms AECQ2
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 200)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
680 nH
20 %
45 A
1 mOhms
- 40 C
+ 85 C
136 MHz
Standard
19.69 mm
19.55 mm
9.4 mm
Ferrite
AEC-Q200
SER
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Coilcraft
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 200
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz