PFD2015-822MEC
Coilcraft
994-PFD2015-822MEC
PFD2015-822MEC
Produc.:
Opis:
Coupled Inductors 8.2uH 20% 210mA 2.5ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 528
Stany magazynowe:
2 528 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki magnetyczne sprzężone
RoHS:
PFD2015
8.2 uH
32.8 uH
20 %
210 mA
2.5 Ohms
2.29 mm
1.52 mm
1.5 mm
- 40 C
+ 85 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Coilcraft
Materiał rdzenia: Ferrite
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Produkt: Coupled Inductors
Rodzaj produktu: Coupled Inductors
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Nazwy umowne nr części: PFD2015-822MEB
Jednostka masy: 23 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
PFD2015 Coupled Chip Inductors
Coilcraft PFD2015 Coupled Chip Inductors offer flexibility and can be used as low-power isolation transformers in SEPIC applications, or as common mode chokes. A wide range of inductance values from 1µH to 10µH means a large selection of bandwidths, all with low insertion loss. These miniature 1:1 coupled power inductors are magnetically shielded and feature a compact footprint of 2.2mm x 1.45mm with a height of 1.5mm. Coilcraft PFD2015 Coupled Chip Inductors are highly suitable for flyback, multi-output buck, SEPIC, Zeta, and other applications.