PFD2015-102MEC
Coilcraft
994-PFD2015-102MEC
PFD2015-102MEC
Produc.:
Opis:
Coupled Inductors 1uH 20% 1.13A 165mOhms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 992
Stany magazynowe:
992
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2 000
Oczekiwane: 18.05.2026
Średni czas produkcji:
7
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki magnetyczne sprzężone
RoHS:
PFD2015
1 uH
4 uH
20 %
1.13 A
165 mOhms
2.29 mm
1.52 mm
1.5 mm