MSS1278T-183MLD
Coilcraft
994-MSS1278T-183MLD
MSS1278T-183MLD
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 18uH Shld 20% 4.5A 34.3mOhms AECQ2
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 951
Stany magazynowe:
951 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
4747 (1212 metric)
Shielded
18 uH
20 %
4.5 A
34.3 mOhms
9.36 A
- 40 C
+ 125 C
12 MHz
Standard
12 mm
12 mm
7.8 mm
Ferrite
AEC-Q200
MSS1278T
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Coilcraft
Kod typu – cale: 4747
Kod typu – mm: 1212
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz