MSS1278-823MLD
Coilcraft
994-MSS1278-823MLD
MSS1278-823MLD
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 82uH Shld 20% 2.3A 139.9mOhm AECQ2
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 321
Stany magazynowe:
321 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
82 uH
20 %
2.3 A
139.9 mOhms
- 40 C
+ 85 C
5 MHz
Standard
12.3 mm
12.3 mm
8.05 mm
Ferrite
AEC-Q200
MSS1278
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Coilcraft
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz