MSS1048T-154KLC
Coilcraft
994-MSS1048T-154KLC
MSS1048T-154KLC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 150uH Shld 10% 1.33A 324.4mOhm AECQ2
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 51
Stany magazynowe:
51
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
400
Oczekiwane: 17.07.2026
2 000
Oczekiwane: 24.07.2026
Średni czas produkcji:
13
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 200)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
10 mm x 4.8 mm x 10.2 mm
Shielded
150 uH
10 %
1.33 A
330 mOhms
1.16 A
- 40 C
+ 125 C
5 MHz
Standard
10.2 mm
10.3 mm
4.8 mm
Ferrite
AEC-Q200
MSS1048T
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Coilcraft
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 200
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Nazwy umowne nr części: MSS1048T-154KLB
Jednostka masy: 2 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Magnetic Products for Automotive Applications
AEC-Q200 Grade 1 Power Inductors
Power Magnetics
AEC-Q200 Qualified Products
MSS Magnetically Shielded Power Inductors
MSS1048T High-Temperature Shielded Power Inductors
Coilcraft MSS1048T High-Temperature Shielded Power Inductors are AEC-Q200 Grade 1 qualified and designed for high ambient temperatures up to 165°C. These magnetically shielded inductors feature a ferrite core material in a 10.0mm x 10.2mm footprint with a 4.8mm height. Coilcraft MSS1048T High-Temperature Shielded Power Inductors also provide very low DCR, excellent current handling capabilities, and a 0.8µH to 470µH inductance range.