MLC1265-701MLC
Coilcraft
994-MLC1265-701MLC
MLC1265-701MLC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 700nH Shld 20% 21A 1.37mOhms AECQ2
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
150
Oczekiwane: 24.07.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 150)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
10.5 mm x 6.5 mm x 11.4 mm
Shielded
700 nH
20 %
21 A
1.37 mOhms
27.5 A
- 40 C
+ 85 C
82 MHz
Standard
11.4 mm
10.5 mm
6.5 mm
Iron
AEC-Q200
MLC12xx/15xx
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Coilcraft
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 150
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz