LPS4012-682MLC
Coilcraft
994-LPS4012-682MLC
LPS4012-682MLC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 6.8uH Shld 20% 980mA 340 mOhms
Cykl życia:
Ograniczona dostępność:
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Shielded
6.8 uH
20 %
980 mA
340 mOhms
- 40 C
+ 85 C
55 MHz
Standard
4.1 mm
4.1 mm
1.2 mm
Ferrite
LPS4012
Reel
Cut Tape
Aplikacja: Power
Marka: Coilcraft
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz