DO3316P-682MLB
Coilcraft
994-DO3316P-682MLB
DO3316P-682MLB
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 6.8uH Unshld 20% 4.4A 27mOhms
Cykl życia:
Ograniczona dostępność:
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Coilcraft
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Power Inductor
9.4 mm x 5.21 mm x 12.95 mm
Unshielded
6.8 uH
20 %
4.4 A
27 mOhms
4.6 A
- 40 C
+ 85 C
38 MHz
Standard
12.95 mm
9.4 mm
5.21 mm
Ferrite
DO3316P
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Coilcraft
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz