CFM600S360F-R
Cincon
418-CFM600S360F-R
CFM600S360F-R
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount 600W 36V 11.25A Fan Horizontal
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
100 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Cincon
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
RoHS:
600 W
80 VAC to 264 VAC
1 Output
36 VDC
16.66 A
Enclosed
4 kVAC
94.5 %
Industrial
136 mm (5.354 in)
87 mm (3.425 in)
68.1 mm (2.681 in)
CFM600S
Marka: Cincon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 136 mm x 87 mm x 68.1 mm
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz