DCDM15CS
Cinch
538-DCDM15CS
DCDM15CS
Produc.:
Opis:
D-Sub Adapters & Gender Changers Dura-Con micro-d Connector 15 pos
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 18
Stany magazynowe:
18
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
50
Oczekiwane: 11.12.2026
Średni czas produkcji:
24
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Cinch Connectivity Solutions
Kategoria produktów: Adaptery D-Sub i przejściówki męskie i żeńskie
REACH - SVHC:
Unfiltered
Marka: Cinch
Materiał styku: Copper Alloy
Pokrycie styku: Gold
Kraj montażu: MX
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Prąd znamionowy : 3 A
Rodzaj produktu: D-Sub Adapters & Gender Changers
Materiał powłoki: Aluminum Alloy
Powłoka: Cadium
Wielkość opakowania producenta: 25
Podkategoria: D-Sub Connectors
Nazwa handlowa: Dura-Con
Napięcie znamionowe: 600 VAC
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Micro-D Connector Savers
Cinch Micro-D Connector Savers are designed to significantly reduce damage to already mounted connectors during routine system tests. These connector savers eliminate the numerous mating and unmating cycles experienced by connectors on test harnesses. Cinch Micro-D Connector Savers are available in all-plastic or metal shells. Both options are UL 94V-0 rated and feature a plug connector on one end and a socket connector on the other.