PD30CTPS50BPM5IO
Carlo Gavazzi
225-PD30CTPS50BPM5IO
PD30CTPS50BPM5IO
Produc.:
Opis:
Photoelectric Sensors PHOTO PRR RD 5M PL TOP POINT SPOT IO-LINK, PLG
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Carlo Gavazzi
Kategoria produktów: Czujniki fotoelektryczne
RoHS:
Retroreflective
5 m
Red LED
NPN/PNP
Connector
M8
10 VDC
30 VDC
- 25 C
+ 60 C
Marka: Carlo Gavazzi
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: LT
Wysokość: 30 mm
Klasyfikacja IP: IP67
Długość: 20 mm
Napięcie robocze zasilania: 10 VDC to 30 VDC
Rodzaj produktu: Photoelectric Sensors
Seria: PD30CT
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Sensors
Szerokość: 10 mm