VOF-S25B-15-PB
CUI Inc.
490-VOF-S25B-15-PB
VOF-S25B-15-PB
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Board Mount ac-dc, 25 W, 15 Vdc, single output, PCB mount, power boost
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
1 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ograniczenia dotyczące wysyłki
25 W
90 VAC to 264 VAC, 120 VDC to 370 VDC
1 Output
15 VDC
1.67 A
Through Hole
Open Frame
3 kVAC
85 %
50.8 mm
27.94 mm
24.9 mm
VOF-S25B
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 50.8 mm x 27.94 mm x 24.9 mm
Przemysł: Industrial
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz