VOF-180-12
CUI Inc.
490-VOF-180-12
VOF-180-12
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount 180W 12V 15A 2x4 open PCB
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CUI Inc.
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
180 W
80 VAC to 264 VAC
1 Output
12 VDC
15 A
Open Frame
3 kVAC
88 %
Industrial
101.6 mm (4 in)
50.8 mm (2 in)
19.05 mm (0.75 in)
VOF-180
Marka: CUI Inc.
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz