PCN2-S5-S12-S
CUI Inc.
490-PCN2-S5-S12-S
PCN2-S5-S12-S
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 4.5-5.5Vin 12Vout 167mA 2W Iso SIP
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 88
Stany magazynowe:
88 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
CUI Inc.
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
1 Output
2 W
5 V
4.5 V
5.5 V
12 V
167 mA
1 kV
19.6 mm (0.772 in)
7.2 mm (0.283 in)
10.2 mm (0.402 in)
Industrial
PCN2-S
Marka: CUI Inc.
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie wejściowe: 4.5 V to 5.5 V