LP111F23CDT
CTS Electronic Components
774-LP111F23CDT
LP111F23CDT
Produc.:
Opis:
Crystals HC-49U/S-SM 3.2mm Height Crystal 11.059200 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -20 C/70 C, 18pF, Fund
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
11.0592 MHz
18 pF
20 PPM
30 PPM
11.1 mm x 3.2 mm
- 20 C
+ 70 C
SMD/SMT
60 Ohms
11.1 mm
4.83 mm
3.2 mm