653P7776C3T
CTS Electronic Components
774-653P7776C3T
653P7776C3T
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 77.760000MHz, 3.3V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 20ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, 1k/reel
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
5 mm x 3.2 mm
77.76 MHz
20 PPM
3.13 V
3.46 V
LVPECL
SMD/SMT
- 20 C
+ 70 C
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
1.2 mm (0.047 in)
653
Reel
Marka: CTS Electronic Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd znamionowy : 55 mA
Cykl pracy – max.: 55 %