633L15365C2T
CTS Electronic Components
774-633L15365C2T
633L15365C2T
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators 3.2mm x 2.5mm Surface Mount LVDS Clock, 153.600000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 25ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, 1k/reel
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
3.2 mm x 2.5 mm
153.6 MHz
25 PPM
2.37 V
2.62 V
LVDS
- 20 C
+ 70 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
633
Reel
Marka: CTS Electronic Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd znamionowy : 45 mA