589S288X2CTT
CTS Electronic Components
774-589S288X2CTT
589S288X2CTT
Produc.:
Opis:
TCXO Oscillators 28.8MHz 5V -20C +70C +/-28ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Oscylatory TCXO
RoHS:
TCXO
28.8 MHz
0.28 PPM
15 pF
4.75 V
5.25 V
HCMOS
SMD/SMT
- 20 C
+ 70 C
7 mm
5 mm
2.1 mm
589
Reel
Marka: CTS Electronic Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd znamionowy : 6 mA
Cykl pracy – max.: 55 %
Napięcie robocze zasilania: 5 V
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Oscillators
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
58x Series Crystal Oscillators
CTS Electronic Components 58x Series Crystal Oscillators are quartz-based analog TXCO with an HCMOS output and optional frequency tuning. The 58x series has a 5MHz to 52MHz frequency range, ±4.6ppm overall frequency stability, and a -40°C to +85°C operating temperature. These oscillators from CTS are suitable for applications requiring Statum 3 performance such as base stations, small cells, 1588 and Synchronous Ethernet timing, and more.