445W3XF12M00000
CTS Electronic Components
774-445W3XF12.00000
445W3XF12M00000
Produc.:
Opis:
Crystals 12MHz 13pF 30ppm 0C +50C
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
5 mm x 3.2 mm
5 mm
3.2 mm