445C32K24M00000
CTS Electronic Components
774-445C32K24M00000
445C32K24M00000
Produc.:
Opis:
Crystals 24MHz +/-30ppm 8pF -20C +70C
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
24 MHz
8 pF
30 PPM
20 PPM
5 mm x 3.2 mm
- 20 C
+ 70 C
SMD/SMT
40 Ohms
100 uW
5 mm
3.2 mm
1.35 mm