416F38435ATR
CTS Electronic Components
774-416F38435ATR
416F38435ATR
Produc.:
Opis:
Crystals 38.4MHz 6pF 30ppm 0C +60C
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
38.4 MHz
6 pF
30 PPM
50 PPM
1.6 mm x 1.2 mm
- 10 C
+ 60 C
SMD/SMT
200 Ohms
1.6 mm
1.2 mm