405C35E10M00000
CTS Electronic Components
774-405C35E10M00000
405C35E10M00000
Produc.:
Opis:
Crystals 10.0MHz 20pF -20C +70C 30ppm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 717
Stany magazynowe:
717 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
CTS
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
10 MHz
20 pF
30 PPM
50 PPM
5 mm x 3.2 mm
- 20 C
+ 70 C
SMD/SMT
100 Ohms
10 uW
5 mm
3.2 mm
1.05 mm