PXPPVC12TSFF12AFBBFB
Bulgin
167-VC12TSFF12AFBBFB
PXPPVC12TSFF12AFBBFB
Produc.:
Opis:
Circular Metric Connectors 12 A-Coding 12 Pins T Splitter(M12*
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 25   Wielokrotności: 25
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
2 500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bulgin
Kategoria produktów: Złącza okrągłe metryczne
RoHS:
Circular Metric Connectors
12 Contact
M8
Pluggable Screw
A Coded
1.5 A