SRP3012TA-R56M
Bourns
652-SRP3012TA-R56M
SRP3012TA-R56M
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.56uH 20% 4.5A
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5 805
Stany magazynowe:
5 805 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
560 nH
20 %
4.5 A
36 mOhms
6.6 A
- 40 C
+ 150 C
90 MHz
Standard
3.5 mm
3.2 mm
1 mm